TAFE  HABERLERİ2023 World Food fuarındaydık..

1 Eylül, 2023

1-5 Eylül'de İstanbul World Food fuarında yer aldık. Standımıza çeşitli ülkelerinden ziyaretçiler geldi, yeni müşteriler ile tanıştık ve eski müşterilerimize yeni ürünlerimizi tanıttık. Fuar bizim için epey verimli geçti.

Yeni Ürünümüz "UKUDE"yi sunduk..

15 Kasım, 2023

Sevilen ürün olan Cevizli Sucuğu klasik görüntüsünden çıkarıp modern ve daha hijyenik bir hale getirdik. Orijinal Mardin Cevizli Sucuğunun tadını ve ismini olduğu gibi koruduk.

Tafe ürünleri artık Miami'de de satılıyor !

20 Aralık, 2023

Daha önce, Amerikanın Doğu yakası ve Californiya eyaletinde dağıtılan ürünlerimiz, şimdi de Florida'nin Miami şehrinde satılmaya başladı. Ürünlerimiz, "Presidente" marketlerinin raflarında yerlerini aldı.2023 ISM Fuarındaydık..

23 Nisan, 2023

Almanya'nın Köln şehrinde her yıl düzenlenen ISM Gıda Fuarına 2.ci defa katıldık. Standımıza tüm dünyadan ziyaretçiler geldi. Yeni ürünlerimizi sergileme imkanı bulduk. Eski müşterilerimizle ilişkilerimizi geliştirdik ve birçok yeni müşteriye kendimizi tanıttık.

Corendon Havayolları da kervana katıldı !

1 Temmuz, 2023

Corendon Havayolları, "Tereyağlı Kurabiye" mizi çok beğendi ve uçuşlarında müşterilerine sunma kararı verdi. Böylelikle uçaklarında Tafe ürünleri dağıtmaya karar veren 4.cü havayolu oldu, gururluyuz.

Yeni Sağlıklı Protein Barımız.. "Fit-4-U" hazır.

1 Ağustos, 2023

Vegan ve Glutensiz olan bol lifli Protein Barımız, "Fit-4-U" piyasaya çıkmaya hazır oldu. Yer Fıstığı, Portakal kabukları ve Hurma içeren zengin içerikli sağlık Barımızın herkes tarafından sevileceğinden eminiz.Emirates, Fındıklı Lokum lezzetimiz NarBar'ı seçti !

1 Ağustos, 2022

Emirates Havayolları, çok lezzetli Fındıklı, Hindistan Cevizli ve Nar aromalı "NarBar" ürünümüzü, seferlerinde yolcularına dağıtma kararı aldı, gurur duyduk.

2022 World Food Istanbul fuarındaydık..

1 Eylül, 2022

1-4 Eylül'de World Food fuarında yer aldık. Standımıza dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler geldi, yeni müşteriler edindik, eski müşterilerimize yeni ürünlerimizi tanıttık. Fuar bizim için verimli geçti diyebiliriz.

Yeni Vegan ürünümüz "Takmandu" raflarda..

01 Ekim, 2022

Beslenmedeki son zamanların akımı olan Glutensiz, Vegan, Bol lifli ve Bitkisel Protein kaynağı olan "Takmandu" artık raflarda. Çeşitli Meyve ve Kuruyemiş parçacıkları içeren Hurma bazlı ürünümüzün beğenileceğinden eminiz.Yeni ürünümüz Glutensiz "Mini Biscotti" piyasada.

28 Kasım, 2021

Çok sevilen "Biscotti" ürünümüzün küçük porsiyonunu ürettik. Artık daha pratik ve çocuklarımıza sade olarak yada süte katarak verebileceğiz. Lehimlenebilen ambalajda gelen "Mini Biscotti" daha da hijyen hale geldi.

ABD'nin Doğu yakasından sonra artık California'dayız...

9 Ocak, 2022

TAFE ürünleri 2021 yılında Amerika'nın Doğu yakasına dağılmıştı, 2022 yılı başında California'nın 200 noktasında TAFE ürünlerini görmeniz mümkün. Distribütörümüz,ürünlerin pek rağbet gördüğünü bizlere aktarıyor.

"Mocha & Mint" ürünümüz ile BiM marketlerdeydik..

01 Şubat, 2022

Türkiye'de 9000'e yakın şubesi olan BiM marketlerinde sergilenen, kahve ve nane tatlarını biraraya getiren "Mocha & Mint" ürünümüz tüketiciler tarafından çok beğenildi ve yurt genelinde, raflarda 2 gün içinde tükendi.Yeni ürün "Mamoul" kurabiyelerimiz piyasada.

28 Ağustos, 2021

Ortadoğuda çok sevilen Fıstıklı ve Cevizli "Mamoul" kurabiyelerini ülkemizde ve yurtışında satılması için ürün gamımıza ekledik. Yeni ürünlerimizin ilk günden, yurt içi ve yurt dışından yoğun talep alması bizi sevindirdi.

Tuyap "World Food 2021" Fuarında katılımcı olduk."

9 EYLUL, 2021

Tafe Gıda olarak, güzel standımızda, yeni ürünlerimiz ve Pazarlama ekibimiz ile ordaydık. Çok verimli geçen fuarda, yurt içinden ve yurt dışından, eski ve yeni birçok müşterimiz ile bir arada olmaktan mutlu olduk.

"SUN EXPRESS" havayolları da Tafe ürünlerini seçti..

05 Ekim, 2021

Önce 2 ürün ve daha sonra da ilave ürünlerle "Sun Express" havayolları uçak içi ikramlarda, Tafe Gıda ile çalışmayı seçti. Bu işbirliğimiz, Avrupanın diğer havayollarına da girmemize bir basamak olacaktır, kendilerine teşekkür ederiz.E-Ticaret sitemiz "TafeShop.com" başladı..

01 Haziran, 2020

Online alışveriş sitemiz "Tafeshop.com" hizmete açıldı. Aynı zamanda, başta HepsiBurada, TrendYol, N11 gibi bir çok portalda da yer alarak, ürünlerimize daha rahat ulaşmanız için imkan sağladık.

Yeni ürün "Çikolata Parçacıklı Kurabiye"..

15 Ağustos, 2020

Yeni "Çikolata Parçacıklı ve Yaban Mersinli Kurabiyemiz" piyasaya verildi. Şimdiden herkes tarafından beğenilen bu yeni kurabiyemiz, Bitter Parça Çikolata ve Yaban Mersini taneleri içermesi ile enfes bir atıştırmalık olmaya aday.

Tafe, 3 ürün ile şimdi BiM Marketler'de..

03 Ekim, 2020

Şimdilik 3 ürünümüzü, fındık ve fıstıklı çikolatalı lokumlar, çikolatalı portakal çubukları ve Lokum drajelerimizi listeleyen BiM marketleri ile işbirliğimiz, gelecekte başka Tafe ürünlerinin raflarında yer alması ile daha da gelişecektir.TAFE ürünleri şimdi...   Macro Center'da

25 Ocak, 2020

25 Ocak 2020'den itibaren dört adet Tafe ürünü "Macro Center" marketlerinin raflarında yer almaya başladı. İleryeyen zamanlarda daha fazla Tafe ürününü Macro Center raflarında görmeyi diliyoruz.

Tafe Gıda, 2020 Köln ISM fuarına katıldı

11 Şubat, 2020

"Tafe Gıda" olarak kendi standımızda, ürünlerimizi ve yeniliklerimizi dünyaya tanıtmış olduk. Bu gayretlerimiz, Gıda ihracatçıları derneği ve Almanya Ticari Ateşeliğimiz tarafından bir plaketle ödüllendirildi.

Yeni Ürünümüz "KAVALA" kurabiyeleri artık raflarda..

20 Mart, 2020

TAFE Gıda herkes tarafından beğenilen, zevkle tüketilen ve trakya bölgesinin bir lezzeti olan bademli "Kavala" kurabiyesini, ürün gamına eklemiş ve tüketicilerin beğenisine sunmuş oldu. Bu lezzeti herkese tavsiye ediyoruz.Yeni ürünümüz "Glutensiz" Biscotti' yi çıkarttık.

20 Ocak, 2019

Tafe Gıda, 2019 yılının başında, artık aranılan bir özellik olan "Glutensiz" üretimine de "Biscotti" ürünümüz ile adım atmış oldu. Daha önce de çok beğenilen "Biscotti Kıtır Kurabiyeleri"mize anlamlı bir ilave olan bu ürün ile bir eksikliğimizi gidermiş olduk.

Tafe ürünleri artık IKEA mağazalarında

18 Haziran, 2019

Ürünlerimizden "Glutensiz Biscotti", "Çikolata kaplı Hurma" ve "Çikolata kaplı Portakal Çubukları" Istanbul'da 3 mağazada ve diğerleri Ankara, Izmir, Bursa. ve Antalya olmak üzere tüm IKEA mağazalarında yerlerini aldı ve hemen sizlerin beğenisini kazandı.

Tafe ürünleri artık PEGASUS hava yollarında..

10 Temmuz, 2019

Pegasus Hava Yolları, 10 Temmuz 2019 tarihinden itibaren, 3 ürünümüzü, Susamlı Kurabiye, Kuru Baklava ve Tuzlu Kurabiyemizi, Uçuş içi Menüye dahil etti. Yurt içi ve Yurt dışı tüm uçuşlarda sunulacak olan ürünlerimiz, ayrıca Çay menüsüne de dahil edildiHelal Sertifikası

05 Şubat, 2017

Tafe Gıda, ISO tarafından verilen "Helal Sertifikası"nı, 02.05.2017 tarihinde almaya hak kazandı. ISO müdürü, Nusret Sari bey Sertifikayı, firmamızın Kalite kontrol gıda mühendisi Hayriye Sözen hanıma takdim etti.

ISM International Fuarına katıldık

30 Ocak, 2017

Almanya'nın Köln şehrinde 29 Ocak ve 01 Şubat 2017 tarihleri arasında 47incisi düzenlenen, uluslararası ISM Şekerleme ve Bisküvit fuarında katılımcı olarak yer aldık. Fuar çok verimli geçti ve birçok yeni bağlantı kurduk.

Seşuan Uluslararası Çay Fuarı

January 05, 2016

Kurucumuz Bay Fehmi Tahincioglu and Direktörümüz Ergin Baykara, Çin'in Sişuan eyaletindeki Emei şehrinde gerçekleşen Uluslararası Çay Festivalinde şirketimiz Tafe Gıda'yı temsil etmişlerdir.Medya Reklamcılık Ödülleri

29 Temmuz, 2015

Kurucumuz bay Fehmi Tahincioglu ve Directorümz Ergin Baykara, 12'incisi düzenlenen "En iyi Medya Reklam Kırmızı Ödülleri”rinde organizasyon sponsoru olarak şirketimizi temsil etmişlerdir.

Gıda Teknoloji Dergisi

05 Nisan, 2015

Dergide, Bahreyn'e yaptığımız ilk ihracat ile ilgili haber yayınlandı. Ürünlerimiz daha önce havalimanlarında bulunan Free-Shop'lar aracılığı ile Azerbaycan ve Almanya gibi ülkelere gönderilmişti fakat bu satış, doğrudan yaptığımız ilk ihracat oldu.

Dunya Gazetesi

21 Mart, 2015

Dünya Gazetesi firma direktörümüz Ergin Baykara ile yapılan bir röportajı yayınladı. Ergin Baykara, Tafe Gıda'nın gelecek ile ilgili projeksiyonları hakkında konuştu ve dahili satışlar, ihracat ile birlikte toplam üretimlerinin 540 ton mertebesinde olacağını söyledi.


Kadikoy Hayat Dergisi

08 Eylül, 2014

Kadikoy Hayat dergisi, kurucumuz Fehmi Tahincioğlu ile bir röportaj yayınladı. Ropörtajda Fehmi Tahincioglu'nun meslek hayatı, Kent Gıda'daki başarıları ve Tafe Gıda'nın kuruluş süreci hakkında bilgiler yer aldı.Gıda Teknoloji Dergisi

03 Haziran, 2014

Gıda Teknoloji Dergisi bu sayısında, Tafe Gıda A.Ş. firmasını ve ürünlerimizi mercek altına aldı. Kurucumuz Fehmi Tahincioğlu ile yapılan söyleşide, kuruluş süreci ve gelecekle ilgili projeksiyonlara yer verildi.


Ürünleri denemeye Hazır mısınız?

Online  

TAFE.. İLETİŞİM

Telefon  : +90 262 751 3814

Faks      : +90 262 751 3817

WhatsApp : +90 533 096 2156

WeChat : Tafe Export

E-Posta  :info@tafegida.com

Adres : Tafe Gida A.S.
GEPOSB 12. Sokak No 6
Gebze Kocaeli, TURKEY